Par mums
Spread the love

SIA „DIVI AUTO”

Šis jaunais uzņēmums ir dibināts un attīstīts tikai tirdzniecībai caur internetu… (ONLINE)

Uzņēmums darbojas automašīnu (turpmāk tekstā a/m) virsbūves daļu tirdzniecības sfērā jau 17.gadus. Ar SIA „DIVI AUTO” nosaukumu uzņēmums pazīstams no 2002. gada janvāra. Šo gadu laikā uzkrātā lielā pieredze a/m virsbūves daļu tirdzniecībā ļauj būt par vienu no spēcīgākajiem līderiem a/m virsbūves daļu tirgū.

Tā kā uzņēmumā strādā a/m virsbūves daļu speciālisti ar ilgstošu pieredzi šajā sfērā, tie labprāt palīdz ar vērtīgu padomu vai citu vērtīgu informāciju. Iegādājoties preci Jūs saņemat ne tikai produktu par zemu cenu, bet arī atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem attiecībā uz a/ m virsbūves daļām, auto lukturiem un citu vērtīgu informāciju.

Patreiz „DIVI AUTO” ir pieejams patiesi plašs auto optikas klāsts sākot ar retro a/m lukturiem līdz pat šī gada a/m priekšējiem lukturiem, miglas lukturiem, aizmugures lukturiem, pagrieziena rādītāju lukturiem, papild lukturiem, lampiņām, tjūninga elementiem utt. Kā arī ir pieejami lukturu un miglas lukturu stikliņi.

No a/m virsbūves daļām ir pieejami dzinēja pārsegi, spārni, dekoratīvās restes, buferi, remonta sliekšņi, remonta arkas, spoguļi, spoguļa stikliņi, numura paliktņi, buferu uzlikas, plastmasa uzlikas durvīm (moldingi), dekoratīvās līstes, durvju rokturi, spoileri. Īpaši atzīmējams ir plašais tosola radiatoru skaits, kondicioniera radiatoru skaits. Kā vienu no pieprasītākajām lietām uz ziemas sezonu var minēt motora aizsegus – pastāv 2 veidu: stikla plastika šķiedras, kas ir 2 x izturīgākas kā oriģināli uzstādītās un parastās šķiedras, kas ir uzstādāmas oriģinālā eksemplāra vietā.

Tiek piedāvāti a/m vējstikliņi, t.i., plastmasa, kas tiek liktas a/m uz priekšējo stiklu augšdaļas un kalpo kā vēja aizsegs. To funkcionalitāte nodrošina, piemēram, cigarešu pelnu neiekļūšanu salonā, kratot cigareti pa braucošas a/m logu, novērš vienu no ļoti aktuālajām problēmām, t.i., kakla vai galvas apsaldēšanu un atverot nelielu spraugu loga lietus laikā, lietus neiekļūst salonā. Un, protams, ļoti labi izskatās!

Pastāvīgiem sadarbības partneriem, klientiem piedāvājam elastīgas atlaides.

Starp mūsu sadarbības partneriem sastopamas fiziskas, juridiskas personas un valsts, pašvaldības uzņēmumi .

Pierakstīties jaunumiem

  Rekvizīti

  SIA “Divi autoparts”
  LV40203208547
  AS CITADELE
  LV83PARX0022518390001
  PARXLV22

  envelopemap-markersmartphone